Division Day Date Field Time Home Visitor Referee #1 Referee # 2
FC6 Sat 20-May C1 9:00 AM  Dawn Brown Kari McEntush    
MC6 Sat 20-May C2 9:00 AM Brad Koewler Eric VonBusch Baylee Hook  
FC4 Sat 20-May C3 9:00 AM Wojtkiewicz  Kelly Ellison David Woeste  
MC4 Sat 20-May C4 9:00 AM O'Donnell Evan Lyons Alex Perry  
FC5 Sat 20-May C5 9:00 AM Schambach Borchers Matthew Olszewski  
MC5 Sat 20-May C6 9:00 AM Jennifer Terhar David Oatley Mitchell Williams  
FP Sat 20-May P3 9:00 AM Bedinghaus Jeff Curran Luke O'Donnell Sammy Henkel
FW Sat 20-May W2 9:00 AM Greg Jones Scott Obermyer Drew Heuker Libby Mailloux
GKB Sat 20-May SK-3 9:00 AM Richards Brooks Sutton Buhr Jessica Olson
GSRA Sat 20-May FS-1 9:00 AM Willliams Sturgeon Dale Shoemaker Chris Hofmann
                 
FC6 Sat 20-May C1 10:30 AM Alexus Talbott Matt McConnell Mitchell Williams  
MC6 Sat 20-May C2 10:30 AM Adam Jones Geoff Wahl Baylee Hook  
FC4 Sat 20-May C3 10:30 AM  Micah Schehl Beth Weber David Woeste  
MC4 Sat 20-May C4 10:30 AM Chris Hopkins James Hawkins    
FC5 Sat 20-May C5 10:30 AM Casey Rockey Kreyenhagen Matthew Olszewski  
MC5 Sat 20-May C6 10:30 AM Jeff Nagelhout Dan Litman Abi Loux  
MP Sat 20-May P1 10:30 AM Diana Crouch Eric VonBusch Caitlyn Varner Sammy Henkel
FP Sat 20-May P3 10:30 AM Jenn Stacey Glen Kirby Libby Mailloux Luke O'Donnell
FW Sat 20-May W2 10:30 AM Dobbratz Melissa  Bryant Drew Heuker Angie Kress
GSA Sat 20-May SK-3 10:30 AM Allgeyer Hoff Dale Shoemaker Sutton Buhr
                 
FC6 Sat 20-May C1 12:00 PM Bryan Shively Kevin Fehring Mitchell Williams  
MC6 Sat 20-May C2 12:00 PM Neil Hantak Chris Hopkins Matthew Olszewski  
FC4 Sat 20-May C3 12:00 PM Paul Clayton Fred Polly    
MC4 Sat 20-May C4 12:00 PM Chris Hamilton Becky Ryan    
FC5 Sat 20-May C5 12:00 PM Joe DelVecchio Justin Larbes Abi Loux  
MC5 Sat 20-May C6 12:00 PM McNamara Gettinger    
MP Sat 20-May P1 12:00 PM Freeman Mark Busemeyer Dale Shoemaker Erica Mailloux
FP Sat 20-May P3 12:00 PM  Melanie Booher Matt Reeder Caitlyn Varner Luke O'Donnell
MW Sat 20-May W3 12:00 PM Steve Sten Robert Enzweiler Drew Heuker Angie Kress
BSC Sat 20-May SK-3 12:00 PM Stevens Webster Sutton Buhr Dan Kuntz
                 
BMB Sat 20-May FS-1 1:00 PM Olson Larry Dale Shoemaker Mike Manzler
                 
FC5 Sat 20-May C5 1;30 PM Swindling Scott Christy Abi Loux  
FP Sat 20-May P3 1;30 PM Warnecke Kevin Weiner Caitlyn Varner Luke O'Donnell
MW Sat 20-May W3 1:30 PM  Gentry Nathan Hobbs Drew Heuker  
GSB Sat 20-May SK-3 1:30 PM Birkley Blessing Delos Whitten Angie Kress
                 
MSFP Sat 24-Sep W4 3:00 PM Premier Premier Delos Whitten Mike Manzler