Final SAY North Soccer League Fall 2017 Final
Girls Strikers League B 8/11/17
# Coach Color Club
1 Kim Rees Neon Pink Milford
2 Paul Balent Melon GSSA
3 Reineiro Medina Red Kings
4 Julie Wagner Orange Loveland  
5 Jennifer Grueninger Green Glendale
6 Matt  Clippinger Kelly LSO  
7 Jeremy Masters Athletic Gold Little Miami
8 Ron Brooks Yellow Sharonville
                   
GAME # DAY DATE CLUB PARK FIELD TIME HOME VIS HOME COACH VISITOR COACH
GSB-1 Sat 26-Aug Milford Finley Ray SK1 10:30 AM 1 8 Rees Brooks
GSB-2 Sat 26-Aug LSO Independence IN 13 1:30 PM 6 3 Clippinger Medina
GSB-3 Sat 26-Aug Loveland Phillips C 10:00 AM 4 5 Wagner Grueninger
GSB-4 Sat 26-Aug GSSA Grooms D 9:00 AM 2 7 Balent Masters
GSB-5 Wed 30-Aug Sharonville Kemper West 6:15 PM 8 4 Brooks Wagner
GSB-6 Wed 30-Aug GSSA Grooms D 6:30 PM 2 6 Balent Clippinger
GSB-7 Thu 31-Aug Glendale Washington Park Back 6:00 PM 5 3 Grueninger Medina
GSB-8 Thu 31-Aug Little Miami Veterans Park SK1 6:30 PM 7 1 Masters Rees
GSB-9 Tue 5-Sep Kings Landen 7 6:30 PM 3 7 Medina Masters
GSB-10 Wed 6-Sep Loveland Phillips C 6:30 PM 4 6 Wagner Clippinger
GSB-11 Thu 7-Sep Milford Finley Ray SK1 6:30 PM 1 2 Rees Balent
GSB-12 Thu 7-Sep Glendale Washington Park Back 6:00 PM 5 8 Grueninger Brooks
GSB-13 Sat 9-Sep Kings Landen 7 12:00 PM 3 4 Medina Wagner
GSB-14 Sat 9-Sep Milford Finley Ray SK1 9:00 AM 1 6 Rees Clippinger
GSB-15 Sat 9-Sep GSSA Grooms D 12:00 PM 2 5 Balent Grueninger
GSB-16 Sat 9-Sep Sharonville Kemper West 10:30 AM 8 7 Brooks Masters
GSB-17 Sat 16-Sep Sharonville Kemper West 10:30 AM 8 2 Brooks Balent
GSB-18 Sat 16-Sep Glendale Washington Park Back 10:30 AM 5 6 Grueninger Clippinger
GSB-19 Sat 16-Sep Milford Finley Ray SK1 12:00 PM 1 3 Rees Medina
GSB-20 Sat 16-Sep Little Miami Veterans Park SK1 1:30 PM 7 4 Masters Wagner
GSB-21 Sat 23-Sep Glendale Washington Park Back 10:30 AM 5 1 Grueninger Rees
GSB-22 Sat 23-Sep Loveland Phillips C 10:00 AM 4 2 Wagner Balent
GSB-23 Sat 23-Sep Kings Landen 7 10:00 AM 3 8 Medina Brooks
GSB-24 Sat 23-Sep LSO Independence IN 13 12:00 PM 6 7 Clippinger Masters
GSB-25 Sat 30-Sep GSSA Grooms D 10:30 AM 2 3 Balent Medina
GSB-26 Sat 30-Sep Loveland Phillips  C 2:30 PM 4 1 Wagner Rees
GSB-27 Sat 30-Sep Little Miami Veterans Park SK1 12:00 PM 7 5 Masters Grueninger
GSB-28 Sat 30-Sep LSO Independence IN 13 3:00 PM 6 8 Clippinger Brooks
GSB-29 Sat 7-Oct Little Miami Veterans Park SK1 10:30 AM 7 2 Masters Balent
GSB-30 Sat 7-Oct Sharonville Kemper West 10:30 AM 8 1 Brooks Rees
GSB-31 Sat 7-Oct Glendale Washington Park Back 10:30 AM 5 4 Grueninger Wagner
GSB-32 Sat 7-Oct Kings Landen 7 10:00 AM 3 6 Medina Clippinger
GSB-33 Sat 14-Oct Kings Landen 7 11:30 AM 3 5 Medina Grueninger
GSB-34 Sat 14-Oct Milford Finley Ray SK1 1:30 PM 1 7 Rees Masters
GSB-35 Sat 14-Oct LSO Independence IN 13 1:30 PM 6 2 Clippinger Balent
GSB-36 Sat 14-Oct Loveland Phillips C 9:00 AM 4 8 Wagner Brooks
GSB-37 Sat 21-Oct Sharonville Kemper West 10:30 AM 8 5 Brooks Grueninger
GSB-38 Sat 21-Oct Little Miami Veterans Park SK1 9:00 AM 7 3 Masters Medina
GSB-39 Sat 21-Oct GSSA Grooms D 11:30 AM 2 1 Balent Rees
GSB-40 Sat 21-Oct LSO Independence IN 13 1:30 PM 6 4 Clippinger Wagner
Rainout Numbers
LSO - 684-4944 or www.lakotasports.org Glendale - 
GSSA - www.gssasoccer.com Sharonville - 513-563-4257 ext.7302
Kings - 333-5690 Milford -www.milfordsoccer.com
Loveland - www.lovelandsoccer.org Little Miami  - 513-663-5583
ALL Reschedules must be communicated through your district/area representative ONLY.
Your district/area respresentative will contact the opposing district/area representative to arrange the reschedule when appropriate.